Sok noni 1000 ml

Sok Noni, 1000 ml. 100% sok z owoców Noni.
Bez cukru, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.
Źródło witamin, składników mineralnych, antyoksydantów, a także substancji o unikatowych właściwościach prozdrowotnych.

Typ produktu

Płyn

Marka

ForMor

Opakowanie

1000 ml

140.00 

Szybka wysyłka już od 9,99 zł

Darmowa dostawa powyżej 249 zł

Kup do 12:00, a wyślemy jeszcze dziś

Co sprawia, że sok noni 1000 ml jest produktem wyjątkowym?

Sok noni, 1000 ml to 100 proc. soku wyciskanego z morinda citrifolia. To krzew lub drzewo znane na Polinezji pod nazwą noni, nono lub nonu. Owoc noni stosowany jest od wieków dla zachowania zdrowia, młodości i wspomagania zdrowia. Zawiera ogromną ilość wartościowych bioaktywnych produktów i składników odżywczych, witamin i minerałów, makro- i mikroelementów, protein i enzymów, w tym prokseroninę oraz irydoidy.

Od paru lat wzrosło zainteresowanie noni w Europie, jednak owoc noni i nawet liście tej rośliny już od stuleci są stosowane na Polinezji. Stuprocentowy czysty sok noni ma brązowawą barwę i typowy, niesłodki, gorzkawo-cierpki smak.

Noni jest fantastycznym środkiem o działaniu profilaktycznym. Może być zażywany bez względu na stan zdrowia i wiek.

 

Suplementy diety są środkami spożywczymi. Nie leczą. Nie zapobiegają chorobom. Mogą mieć korzystny wpływ na zdrowie. Mogą też negatywnie wpływać na organizm. Dlatego zanim przyjmiesz preparat, skonsultuj się z lekarzem.

 

Siła natury

Drzewa Morinda citrifolia rosną na Tahiti oraz na 120 wyspach tego archipelagu, gdzie rosną w idealnych warunkach i z daleka od zanieczyszczeń, przy wyśmienitej przez cały rok pogodzie, na żyznej, bogatej w minerały glebie wulkanicznej. Owoc noni jest zbierany jedenaście razy do roku. Sok z owoców noni tradycyjnie jest spożywany przez mieszkańców Polinezji od stuleci.

Noni wytwarzany jest według prostej, stosowanej od wieków na Polinezji tradycyjnej metody, bez żadnych technicznych zabiegów. Dojrzałe w słońcu owoce noni są zrywane ręcznie, myte i układane w dużych beczkach. Sok noni wycieka sam pod ciężarem owoców i jest następnie jedynie filtrowany.

Bezcenne właściwości

Sok z noni wpływa na regulację ciśnienia krwi i dodaje organizmowi energii. Jest naturalnym środkiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Przeciwdziała wielu chorobom i stanowi wsparcie w wielu terapiach, także chorób nowotworowych. Zawiera przeciwutleniacze i naturalną melatoninę. 

Kiedy warto sięgnąć po sok noni 1000 ml?

  • W sytuacjach obniżonej odporności i podczas infekcji.
  • Jeśli uprawiasz intensywnie sport i chcesz zwiększyć swoje zdolności regeneracyjne.
  • Przeciwzapalnie i przeciwbólowo w dolegliwościach reumatycznych, przy bólach menstruacyjnych, mięśniowych i bólach głowy.
  • Wspomagająco w problemach układu trawiennego i w chorobie wrzodowej.
  • Kiedy chcesz poprawić pamięć i zdolność koncentracji.
  • Jeśli chcesz poprawić funkcje prostaty.
  • Przy nasilonych objawach nierównowagi hormonalnej i przy dolegliwościach towarzyszących menopauzie.
  • Jeśli chcesz wesprzeć skuteczność terapii: przeciwcukrzycowej, chorób serca i układu krążenia, artretyzmu, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, chorób nowotworowych.
Sok Noni Formor.pl

Co powinieneś wiedzieć

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sok noni 1000 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *